Müşteri Hizmetleri

09:30 - 19:00

7 Gün - Pazar Dahil

Whatsapp Hızlı İletişim

Yetki belgesi olmadan, alıcınız varsa veya olduğunda benim dairemi de gösterseniz olmaz mı ?

Bu çok nadiren gerçekleşen bir durumdur. Gayrimenkul danışmanları veya ofisleri alıcı müşterilerine öncelikle tek yetkili oldukları kendi portföylerini, alıcı adayı için uygun kendi portföyü olmadığı durumda ise meslektaşları ile paylaşımlı çalışarak, yine yetki belgeli tüm diğer gayrimenkul danışmanlarının veya kurumsal ve etik çalışan gayrimenkul ofislerinin yetkili portföylerini sunarlar. Profesyonel bir gayrimenkul danışmanı ve ofisleri için, işlemin başarılı bir şekilde sonuçlandırıldığı durumda, verdiği hizmetlerin karşılığının teminatı olması nedeniyle, tek yetkili portföyler her zaman önceliklidir. Gayrimenkul danışmanları alıcı adayları için, çoğunlukla bu büyük portföy ağı içerisinde yeterli sayıda uygun portföyü bulurlar ve alıcısına gereken hizmeti verirler. Çok nadiren alıcının özel taleplerine uygun bir mülkün tüm ağda olmaması ve sizin sahibinden satışta olan mülkünüzün alıcıya uygun olması durumunda sizinle irtibata geçilerek alıcı adayına gösterim yapılabilir. Ancak bu çok nadir gerçekleşen bir durumdur.   

Kurumsal, profesyonel çalışan gayrimenkul danışmanları hem satıcı hem de alıcı müşterilerinin menfaatlerini gözetmek durumundadır. Piyasada sahibinden satılık mülklerin büyük çoğunluğunun, olması gereken piyasa değerinin %20-30 üzerinde fiyatla satışta olduğu bilinmektedir. Piyasada doğru fiyat analizi ile doğru fiyatla satışta olan mülkler, çoğunlukla profesyonel gayrimenkul danışmanları ve ofislerine ait satılık portföylerdir. Bu nedenle etik çalışan hiçbir profesyonel gayrimenkul danışmanı veya ofisi, yanlış ve piyasa değerinin çok üzerinde bir fiyatla satışta olan bir mülkü alıcı müşterisine sunarak, satın almasına ve mağdur olmasına sebep olmak istemez. Bu anlamda bakıldığında, yine sahibinden satılık mülkler, büyük oranda aşırı fiyatlandırmadan dolayı, bir gayrimenkul danışmanının müşterisine sunabilmesi için son sıralarda gelir ve en son değerlendirmeye alınır. 

Mülkünüzü mevcut piyasa koşullarında en yüksek fiyattan satabilmek için maksimum sayıda alıcı adayını çekebilmeli ve rekabet yaratarak en iyi teklifi alabilmelisiniz. Aksi taktirde ya satıştan vazgeçmek ya da satışı tamamlamak için sayılı miktarda düşük tekliflerden birisini kabul etmek durumunda kalabilirsiniz. 

Bu nedenle satış sürecinizi, tek yetkili olarak, diğer gayrimenkul danışmanları ile paylaşımlı çalışan, profesyonel bir gayrimenkul danışmanı veya ofisi ile birlikte yönetmeniz, satışta olan mülkünüzün bu ağ içerisinde tüm gayrimenkul danışmanlarının alıcılarına açık olmasını, mülkünüze çok daha fazla alıcı adayı çekmenizi sağlar.  

Diğer Sık Sorulan Sorular & Merak Edilenler...

Gayrimenkul
Satış - Alış - Kiralama
Talep formu
Talebinizi İletin Biz Sizi Arayalım
Veya
Veya Şimdi Arayın...
şimdi Bizimle
iletişime geçin
Premium Hizmet Alın
Online müşteri temsilcimize bağlanarak, canlı chat destek üzerinden de talebinizi iletebilirsiniz

Talebiniz başarılı bir şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede ilgili gayrimenkul danışmanımız sizinle telefon ile iletişime geçecektir.

RE/MAX Premium'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz...