Müşteri Hizmetleri

09:30 - 19:00

7 Gün - Pazar Dahil

Whatsapp Hızlı İletişim

Pazarlama faaliyetlerimiz
REMAX Premium
"Doğru pazarlama ve doğru fiyat ile satılamayan veya kiraya verilemeyen bir gayrimenkul yoktur !"
Gayrimenkulünüzü uzun zamandır satamıyor veya kiraya veremiyorsanız bunun 2 nedeni olabilir. Ya mevcut piyasa koşullarına göre doğru fiyattan pazarlanmıyordur, ya da mülkünüzün tanıtımı ve pazarlanması için yeterince pazarlama faaliyetleri uygulanmıyordur.

Gayrimenkulünüzün satışı/kiralanması için seçeceğiniz gayrimenkul danışmanlık firmanızın ve gayrimenkul danışmanınızın, her iki konuda da tecrübeli ve uzman olması, gayrimenkulünüz için doğru fiyat analizi yapabilen, doğru pazarlama faaliyetlerini seçebilen ve uygulayan bir gayrimenkul danışmanı olması, başarılı bir satış süreci yaşamanızın en önemli etkenleridir.

RE/MAX PREMİUM Gayrimenkul danışmanları, pazarlamasını üstlendiği gayrimenkulleriniz için, aşağıdaki pazarlama faaliyetlerimizden mülkünüz için uygun ve doğru olanları seçer, uygular ve mülkünüzün en kısa sürede satışının gerçekleşmesi için maksimum tanıtımını ve pazarlamasını yaparlar.
Emlak Pazarlama Faaliyetlerimiz
1 - RE/MAX BRANDASI / TABELASI
RE/MAX Premium brandası/tabelası gayrimenkulünüzün pazarlanması için 7/24 çalışan etkili pazarlama faaliyetlerinin başında gelir. Mülkünüzün bulunduğu bölgede gezerek arama yapan alıcıların, bölgedeki komşularınızın ve yakınlarının, mülkünüzün satışından / kiralanmasından haberdar olmalarını sağlar. Marka bilinirliği en yüksek, kurumsal gayrimenkul firması olan RE/MAX brandaları, ciddi olmayan alıcı adaylarını büyük oranda eler ve ciddi alıcı adaylarının iletişime geçmesini sağlar.
Emlak Pazarlama Faaliyetlerimiz
2 - TÜM SATILIK PORTFÖYLERİMİZE ÜCRETSİZ 3D 360° SANAL TUR ÇEKİMİ
RE/MAX Premium aracılığı ile gayrimenkulünüzü pazarlamanın en önemli avantajlarından birisi, ücretsiz 360° Sanal Tur çekimidir. Ofisimiz tüm satılık portföylerine 3D 360° Sanal Tur çekimi yapar ve pazarlama faaliyetlerimizde yer alan tüm ilan sitelerindeki ilanınızı, sanal tur ile yayınlar. Alıcı adayları ilan sitelerinde yalnızca mülkünüzün fotoğraflarını görmekle kalmaz, online olarak sanal tur ile mülkünüzü, içerisindeymiş gibi gezebilir. 3D 360° Sanal Tur mülkünüzün pazarlaması için eşsiz bir pazarlama faaliyetidir. REMAX Premium, tüm portföylerini ücretsiz sanal tur çekimi pazarlayan sektörde tek ofistir.
Emlak Pazarlama Faaliyetlerimiz
3 - PROFESYONEL FOTOĞRAF ÇEKİMİ
Kaliteli, profesyonel fotoğraflar ile pazarlanan gayrimenkuller daha hızlı, daha kolay pazarlanır. Ciddi alıcılar az sayıda, kalitesiz fotoğraflı, gayrimenkul hakkında yeterince ön izlenim edinemedikleri ilanlarla daha az ilgilenirler. Bu nedenle, gayrimenkulünüzü maksimum sayıda alıcıya tanıtabilmek için, RE/MAX Premium ilanlarında kaliteli, yüksek çözünürlüklü, doğru açılardan çekilmiş profesyonel fotoğrafları kullanır ve ilanlardan maksimum alıcı çekmenizi sağlar.
Emlak Pazarlama Faaliyetlerimiz
4 - REMAX.COM.TR İLANI
Gayrimenkulünüzün ilanı RE/MAX ağına girilerek, yüksek ziyaretçi sayısına sahip Remax.com.tr web sayfasında yayınlanır ve siteyi ziyaret eden alıcılara sunulur. RE/MAX ağına girilen ilanınız aynı zamanda RE/MAX bünyesinde faaliyet gösteren tüm gayrimenkul danışmanlarına da açılmış olur ve tüm RE/MAX gayrimenkul danışmanları uygun alıcı adaylarına sizin mülkünüzüde sunarlar. Gayrimenkulünüzün satışı için REMAX Premium'u yetkilendirdiğinizde Ankara'da 300+ REMAX'li gayrimenkul danışmanı portföyünüze alıcı getirebilir.
Emlak Pazarlama Faaliyetlerimiz
5 - REMAXPREMIUM.COM İLANI
İlanınız RE/MAX Premium kurumsal web sayfası olan, Remaxpremium.com sitemizde yayınlanır. Web sitemizin ziyaretçileri, alıcı adayları tüm detayları ile gayrimenkulünüzün ilanına kurumsal sayfamız üzerinden ulaşabilirler, 360° sanal tur özelliği ile gayrimenkulünüzü gezebilirler.
Emlak Pazarlama Faaliyetlerimiz
6 - SAHİBİNDEN.COM İLANI
Sektörün önde gelen, en yüksek ziyaretçi sayısına sahip ilan sitelerinden olan Sahibinden.com’da gayrimenkulünüzün ilanı yayınlanır. Sahibinden.com da ilanlarınız yalnızca fotoğraflar ve açıklama ile değil, ofisimiz tarafından çekimi yapılan gayrimenkulünüzün 360° sanal turu da eklenerek yayınlanır. Ofisimiz tarafından alıcılara sunulan bu imkan ile ilanınız ön plana çıkar, ilanınızı ziyaret eden alıcı adayları gayrimenkulünüzü içerisindeymiş gibi gezebilirler.
Emlak Pazarlama Faaliyetlerimiz
7 - HÜRRİYET EMLAK İLANI
Gayrimenkul ilan sektörünün bir diğer önde gelen firması, Hürriyet Emlak web sitesinde de gayrimenkulünüzün ilanı yayınlanır. Hürriyet Emlak günümüzün en hızlı gelişen, yüksek ziyaretçi sayısına sahip ilan sitelerinin başlarında gelmektedir. Tüm ilanlarımızda olduğu gibi, Hürriyet Emlak ilanlarımızda da ilanınız 3D Sanal Tur ile yayınlanmaktadır.
Emlak Pazarlama Faaliyetlerimiz
8 - ÖZELLİKLER SAYFASI
Gayrimenkulünüze ait fotoğrafların, özelliklerin, açıklamaların yer aldığı özellikler sayfası hazırlanır ve gayrimenkulünüzü görmek isteyen, ziyaret eden alıcı adaylarının her birisine verilir. Alıcı adayları genellikle birden fazla mülkü gezerler ve seçimlerini, gezdikleri mülklerden kendi ihtiyaçlarına uygun olanları karşılaştırarak verirler. Mülkünüzü gezen alıcı adaylarına verilen gayrimenkulünüze ait özellikler sayfası, karar aşamasında sizin mülkünüzü, özelliklerini daha kolay hatırlamalarına yardımcı olur. Özellikler sayfası aynı zamanda gayrimenkulünüzün bulunduğu bölgede faaliyet gösteren, diğer etik çalışan emlak firmalarına, mülkünüzü tanıtmak potansiyel müşterilerine mülkünüzü de sunarak, paylaşımlı çalışmak üzere dağıtılır ve bu emlak ofisleri de mülkünüze alıcı getirebilirler.
Emlak Pazarlama Faaliyetlerimiz
9 - VİDEO TANITIMI
Gayrimenkulünüzün tanıtım videosu hazırlanır ve ilanlarınız videolu ilan olarak yayınlanır. Videolu ilanlar daha fazla ziyaretçi alırlar ve ziyaretçilerin daha fazla ilgisini çekerler. Aynı zamanda mülkünüzün tanıtım videosu sosyal medya hesaplarımızda da paylaşılır.
Emlak Pazarlama Faaliyetlerimiz
10 - SOSYAL MEDYA PAZARLAMASI
RE/MAX Premium kurumsal sosyal medya hesaplarımızda, gayrimenkulünüzün ilanı, 3D Sanal Turu, fotoğrafları, video tanıtımı yayınlanır. Sosyal medya hesaplarımızın ziyaretçileri, gayrimenkulünüze ait tanıtımımızı görürler ve ilgilerini çeken ilanlara alıcı olabilirler veya paylaşabilirler.
Emlak Pazarlama Faaliyetlerimiz
11 - BÖLGEDEKİ ÇÖZÜM ORTAKLARINA DAĞITIM
RE/MAX Premium, etik kurallara bağlı çalışan, güvenilir tüm gayrimenkul / emlak firmaları ile çalışır. Gayrimenkulünüzü pazarlarken, bölgenizdeki diğer güvenilir tüm emlak firmalarına, mülkünüzün özellikler sayfası dağıtılır, bilgilendirme yapılır ve uygun alıcı / kiracı adayları olması durumunda yönlendirmeleri konusunda işbirliğine gidilir. Böylece RE/MAX Premium ile gayrimenkulünüzü pazarlarken, RE/MAX profesyonellerinin yanı sıra aynı zamanda bölgenizde etik çalışan diğer emlak firmaları da mülkünüze alıcı / kiracı adayı getirebilir.
Emlak Pazarlama Faaliyetlerimiz
12 - ALICI - SATICI – YATIRIMCI VERİTABANI BİLGİLENDİRMESİ
RE/MAX Premium alıcı – satıcı – yatırımcı adaylarını veritabanında düzenli olarak tutar ve gayrimenkulünüzü pazarlarken, veritabanında bulunan, mülkünüzü satın almaya veya kiralamaya uygun olabilecek adaylara bilgilendirme yapar.
Emlak Pazarlama Faaliyetlerimiz
13 - HEDEF PROFİL TANITIMI
Her gayrimenkulün alıcı kitlesi gayrimenkulün türü, yeri, bölgenin demografik yapısı, sosyoekonomik yapısına göre farklılık gösterebilir. Doğru hedef kitleye göre özelleştirilen ve yönlendirilen pazarlama faaliyetleri daha etkin ve hızlı sonuç alınmasını sağlar. RE/MAX Premium mülkünüzün alıcı hedef kitlesini belirler ve pazarlama faliyetlerini bu profildeki alıcı ve yatırımcılara yoğunlaştırır.
Emlak Pazarlama Faaliyetlerimiz
14 - OFİS İÇİ TANITIM VE SAFARİ TURU
Gayrimenkulünüz ofisimizde tüm gayrimenkul danışmanlarımıza tanıtılır, gayrimenkulünüzün özellikler sayfası ofis tanıtım ekranlarımızda yayınlanır. Ayrıca ofisimizdeki diğer gayrimenkul danışmanlarımızın mülkünüzü tanıyabilmeleri, kendi uygun alıcı / kiracı müşterilerine, sizin mülkünüzü de alternatif olarak sunabilmeleri ve tanıtabilmeleri için, safari olarak adlandırdığımız tanıtım gezisi düzenlenir.
Emlak Pazarlama Faaliyetlerimiz
15 - HABERİNİZ VAR MI KARTLARI
Gayrimenkulünüzün bulunduğu bölgedeki komşularınız, onların yakınları, bölge esnafı, bölgede çalışanlar potansiyel alıcı adalarının başında gelir. Komşularınız, bölge esnafı ve bölge halkı mülkünüzün özellikleri ve tanıtımını içeren haberiniz var mı kartları dağıtılarak, gayrimenkulünüzün satışı hakkında bilgilendirilir ve bölgenizdeki potansiyel alıcı adaylarına ulaşılır.
Komşulara Özel Mektup
16 - KOMŞULARA ÖZEL MEKTUP
RE/MAX Premium komşularınıza değer verir ve gayrimenkulünüzü pazarlarken, mülkünüzün satışı gerçekleştiğinde edinecekleri yeni komşularını seçmelerine olanak sağlar. Bu nedenle pazarlama sürecinin başında, komşularınıza özel mektup yazılır, mülkünüzün satışı ile ilgili bilgilendirilirler. Böylece komşularınıza, onların yakınlarına, akrabalarına, tanıdıklarına alıcı olabilmeleri için öncelik verilir.
Gayrimenkul
Satış - Alış - Kiralama
Talep formu
Talebinizi İletin Biz Sizi Arayalım
Veya
Veya Şimdi Arayın...
şimdi Bizimle
iletişime geçin
Premium Hizmet Alın
Online müşteri temsilcimize bağlanarak, canlı chat destek üzerinden de talebinizi iletebilirsiniz

Talebiniz başarılı bir şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede ilgili gayrimenkul danışmanımız sizinle telefon ile iletişime geçecektir.

RE/MAX Premium'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz...