Müşteri Hizmetleri

09:30 - 19:00

7 Gün - Pazar Dahil

Whatsapp Hızlı İletişim

Ne kadar çok emlakçıya dairemin satışını verirsem o kadar çabuk mu satılır ?

Gayrimenkulünüzü satmak için yetkisiz olarak, birden fazla emlak ofisine izin vermek, satış süreciniz için yapacağınız en büyük hataların başında gelir.

Tek yetkili ancak, diğer emlak ofisleri ile paylaşımlı, ortak çalışan ofisleri ve gayrimenkul danışmanlarını tercih etmelisiniz. Yetki vermediğiniz ve dairenizi tek yetkili olarak çalışmayan emlak ofisleri veya danışmanları, aynı dairenin başka ofislerde de olduğunu bildiğinden, hizmetlerinin karşılığında hizmet bedelini alamayabileceğini, bunun teminatının olmadığını bilerek ve düşünerek, genellikle pazarlama faaliyetlerini tam olarak uygulamazlar, pazarlamaya yeterince bütçe, emek ve zaman ayırmazlar. Bu nedenle birden fazla emlak ofisine / danışmanına yetkisiz olarak satışınızı emanet ettiğinizde, en azından dairenizin satışıyla ilgili, ilan sitelerine ilanınızı bile girmediklerini gördüğünüzde şaşırmamalısınız. Bu durumun temel nedeni budur.Pazarlaması gerektiği gibi ve yeterince yapılmayan bir mülkün satışı ise sadece tesadüflere kalır. 

Bu nedenle yetkisiz, birçok emlak ofisine satışınızı emanet etmek, satış sürecinize zarar verecek en önemli hataların başında gelir.

Ayrıca aynı dairenin satış ilanını, birçok emlak ofisinde gören alıcı adayları, genellikle satışın çok acil olduğunu düşünür ve teklif verseler dahi, piyasa fiyatlarının çok altında tekliflerde bulunurlar.

Satış sürecinizi riske atmayın, satış sürecinizi tek yetkili olarak, diğer gayrimenkul danışmanları ile paylaşımlı çalışan tecrübeli ofislere emanet edin.

Diğer Sık Sorulan Sorular & Merak Edilenler...

Gayrimenkul
Satış - Alış - Kiralama
Talep formu
Talebinizi İletin Biz Sizi Arayalım
Veya
Veya Şimdi Arayın...
şimdi Bizimle
iletişime geçin
Premium Hizmet Alın
Online müşteri temsilcimize bağlanarak, canlı chat destek üzerinden de talebinizi iletebilirsiniz

Talebiniz başarılı bir şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede ilgili gayrimenkul danışmanımız sizinle telefon ile iletişime geçecektir.

RE/MAX Premium'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz...