Müşteri Hizmetleri

09:30 - 19:00

7 Gün - Pazar Dahil

Whatsapp Hızlı İletişim

Hakkımızda
RE/MAX Premium Ankara – Yıldız'da, Turan Güneş Bulvarı üzerinde, merkezi konumlu, prestijli, modern, konforlu ofisiyle, dinamik, sorumlu, paylaşımcı, gayrimenkul alım-satım ve kiralama konusunda uzman danışman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Vizyonumuz, gayrimenkul danışmanlık ve pazarlama sektöründe müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak amacıyla, gayrimenkul danışmanlığına yeni bir boyut kazandırmak, yeniliklerin ve ilklerin öncüsü olmaktır.

RE/MAX Premium ofis, hizmet ve teknolojik altyapımız, müşterilerimize en yüksek standartlarda hizmet sunmak üzere tasarlanmış olup, RE/MAX Premium müşterileri, modern pazarlama faaliyetleri, ücretsiz 3D Sanal Tur ile pazarlama, 7/24 online müşteri raporlaması... vb, sektörde tek olan ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmaktadır. Bu ayrıcalıklara her geçen gün yenilerini eklemek ve müşteri memnuniyetimizi korumak en öncelikli hedefimizdir.

PROFESYONELLERLE ÇALIŞIN ! BAŞARISIZ BİR SATIŞ SÜRECİ SİZE ZAMAN, PARA VE MORAL KAYBETTİRİR !

Başarılı bir gayrimenkul satış / kiralama süreci doğru fiyat, pazarlama ve planlama, disiplinli ve titiz çalışma, profesyonellik, zaman gerektiren çok aşamalı, yıpratıcı ve zorlu bir süreçtir. Başarısız bir satış süreci, size zaman, para ve moral kaybettirir. Bu zorlu süreçte profesyonellerle çalışmanız, başarılı bir satış süreci yaşamanızı ve kazanmanızı sağlar.

ZAMAN KAYBETMEDEN BİZİ ARAYIN, SATIŞ / KİRALAMA SÜRECİNİZİ BİRLİKTE YÖNETELİM !
Gayrimenkul
Satış - Alış - Kiralama
Talep formu
Talebinizi İletin Biz Sizi Arayalım
Veya
Veya Şimdi Arayın...
şimdi Bizimle
iletişime geçin
Premium Hizmet Alın
Online müşteri temsilcimize bağlanarak, canlı chat destek üzerinden de talebinizi iletebilirsiniz

Talebiniz başarılı bir şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede ilgili gayrimenkul danışmanımız sizinle telefon ile iletişime geçecektir.

RE/MAX Premium'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz...