Müşteri Hizmetleri

09:30 - 19:00

7 Gün - Pazar Dahil

Whatsapp Hızlı İletişim

Gayrimenkulümü uzun süredir kiraya veremiyorum, boş duruyor, ne yapmalıyım ?

Gayrimenkulünüzü sahibinden olarak kiraya vermeye çalışıyorsanız, mülkünüzün kiracı adaylarından yoğun itiraz alan önemli bir problemi veya bölgesel bir sorunu yok ise, kiralama sürecinizi, alınan aramaları, yer göstermeleri, talebi, fiyatınızı, pazarlama faaliyetlerinizi gözden geçirmeli, süreci tümüyle değerlendirmeli ve yanlışları düzeltmeli, eksiklikleri gidermelisiniz. 

Bir gayrimenkul danışmanı ile çalışıyorsanız, danışmanınızdan tüm süreçle ilgili bu gerekli bilgileri almalı, danışmanınızın yapılması gereken pazarlama faaliyetlerini yaptığından, kiralama sürecinizle tüm yönleriyle ilgilendiğinden emin olmalısınız. Bu konuda olumsuz tespitleriniz olması halinde, gerekli uyarılarınızı yapmalı, gerekirse danışman seçiminizi gözden geçirmelisiniz. 

Danışmanınızın tüm gerekli çalışmaları yaptığından eminseniz, bu durumda danışmanınızla birlikte tüm süreci, durumu, kiracı itirazlarını değerlendirmeli, kiracı adayları açısından mevcut koşullarda sizin mülkünüzü daha cazip hale getirebilecek, emsal mülklerle daha iyi rekabet edebilmenizi sağlayacak aksiyonları almalı ve süreci hızlandırmaya çalışmalısınız. Bu aksiyonlar fiyat güncellemesi, yoğun itiraz alan mülkünüzdeki eksikliklerin giderilmesi, farklı veya ilave pazarlama faaliyetleri…vb olabilir. Gayrimenkul danışmanınız ile bunun değerlendirmesini yapıp gereken düzenlemelerin, çalışmaların yapılmasını sağlamalısınız.

Piyasada çok özel veya önemli bir problemi olmadığı halde, çok uzun süre satılamayan veya kiraya verilemeyen gayrimenkullerin, büyük çoğunluğunun ya fiyatında ya da pazarlama faaliyetlerinde sorun, yanlışlık, eksiklik olduğunu unutmamalı, değerlendirmelerinizi ağırlıklı olarak bu yönde yapmalısınız.

Diğer Sık Sorulan Sorular & Merak Edilenler...

Gayrimenkul
Satış - Alış - Kiralama
Talep formu
Talebinizi İletin Biz Sizi Arayalım
Veya
Veya Şimdi Arayın...
şimdi Bizimle
iletişime geçin
Premium Hizmet Alın
Online müşteri temsilcimize bağlanarak, canlı chat destek üzerinden de talebinizi iletebilirsiniz

Talebiniz başarılı bir şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede ilgili gayrimenkul danışmanımız sizinle telefon ile iletişime geçecektir.

RE/MAX Premium'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz...