Müşteri Hizmetleri

09:30 - 19:00

7 Gün - Pazar Dahil

Whatsapp Hızlı İletişim

Gayrimenkulümü satabileceğinizin garantisini veriyor musunuz?

Satış bir çok etkene, mülk sahibinin kararlarına, alıcılara, piyasa koşullarına bağlı, tüm süreç boyunca bir bütün olarak doğru yönetilmesi gereken, birçok aşamanın sonucudur.

Gayrimenkul danışmanlık sektöründe, hiçbir firma veya gayrimenkul danışmanı size satış garantisi veremez. Mülk sahibi olarak size satış garantisi verebileceğini söyleyebilecek bir danışmandan direk uzaklaşın veya noter onaylı yüksek cezai şartları olan bir garanti anlaşması yapıp yapamayacağını sorun. Cevabı aldığınızda zaten ne demek istediğimizi anlamış olacaksınız. Bu nedenle satış için hiç kimsenin bir garanti veremeyeceğini bilerek böyle bir yaklaşım içinde olanlara karşı dikkatli olunuz.

REMAX Premium size satış garantisi vermez, ancak mülkünüzün doğru fiyatla, doğru pazarlama yöntemleriyle pazarlanabilmesi, satış sürecinin başarılı bir şekilde yönetilmesi ve sonuçlandırılabilmesi için gerekli tüm çalışmaları yapacağının, ileride bir gün memnun müşterimiz olarak, bir başka gayrimenkul satış, alış, kiralama ihtiyacınızda yine REMAX Premium’la çalışmak isteyeceğinizin garantisini verir.

Diğer Sık Sorulan Sorular & Merak Edilenler...

Gayrimenkul
Satış - Alış - Kiralama
Talep formu
Talebinizi İletin Biz Sizi Arayalım
Veya
Veya Şimdi Arayın...
şimdi Bizimle
iletişime geçin
Premium Hizmet Alın
Online müşteri temsilcimize bağlanarak, canlı chat destek üzerinden de talebinizi iletebilirsiniz

Talebiniz başarılı bir şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede ilgili gayrimenkul danışmanımız sizinle telefon ile iletişime geçecektir.

RE/MAX Premium'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz...