Müşteri Hizmetleri

09:30 - 19:00

7 Gün - Pazar Dahil

Whatsapp Hızlı İletişim

Dairemi satmak istiyorum, ancak satarken branda asılmasını, komşuların bilmesini istemiyorum ?

Branda asılması ve dairenizin satılık olduğunun komşularınıza duyurulması, bölgenizde yaşayan, çalışan, bulunan bölge sakinlerine duyurulması, önemli pazarlama faaliyetlerinden birisidir. Nadirde olsa, bazı mülk sahipleri branda asılmasını, komşularının haberdar olmamasını isteyebilmektedir. Çok geçerli, özel bir nedeni olmaması durumunda, mülk sahiplerimize branda asılmasının önemli olduğunu belirtmek isteriz.

Dairenizi satışa çıkarmanız, kötü, ayıp veya çevrenizdekilerden gizlenmesi gereken bir durum değildir. Zaten gizli kalmasını isteseniz dahi, satış gerçekleştiğinde komşularınız haberdar olacaklardır.

Bir mülkün en iyi potansiyel alıcı adayları, bölgenizi iyi tanıyan, bilen, o bölgede yaşayan, çalışan komşularınız ve onların yakınları olabilir. Branda asılmasını istemediğiniz durumda, bu alıcı kitlesinden yeterince faydalanamayabilirsiniz. Aynı zamanda internet kullanamayan ve bölgenizde satılık mülk arayan alıcı adayları da genellikle brandadan ararlar ve bilgi alırlar. Bu durumda, yine bu alıcı kitlesinin de mülkünüzün satışta olduğundan haberleri olmaz.

Bu nedenle tavsiyemiz pazarlanacak olan gayrimenkulünüzün, pazarlama faaliyetlerinin tam olarak yapılması, branda asılması konusunda çok geçerli ve özel bir nedeninizin olmaması durumunda, gayrimenkul danışmanınızın, dairenizi pazarlarken branda asmasına müsaade etmeniz yönündedir.

Diğer Sık Sorulan Sorular & Merak Edilenler...

Gayrimenkul
Satış - Alış - Kiralama
Talep formu
Talebinizi İletin Biz Sizi Arayalım
Veya
Veya Şimdi Arayın...
şimdi Bizimle
iletişime geçin
Premium Hizmet Alın
Online müşteri temsilcimize bağlanarak, canlı chat destek üzerinden de talebinizi iletebilirsiniz

Talebiniz başarılı bir şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede ilgili gayrimenkul danışmanımız sizinle telefon ile iletişime geçecektir.

RE/MAX Premium'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz...