Müşteri Hizmetleri

09:30 - 19:00

7 Gün - Pazar Dahil

Whatsapp Hızlı İletişim

Dairemi kiraya vermeden önce boya, badana yaptırmalı mıyım? Tutacak kiracı kendisi mi yaptırır ?

Boyalı, temiz oturmaya hazır daireler, kiracıların daha fazla ilgisini çeker ve daha hızlı kiracı bulurlar. Tadilat, boya, badana işleri bir çok kişi için zahmetli işlerdir. Kiracı adayları çoğunlukla, kiraladıkları daireye eşyalarını taşıyıp, hızlıca, kolayca taşınmak isterler. Taşınma sürecinden önce, tadilat işleriyle uğraşmak istemezler. Kiracı adaylarının öncelikli tercihleri, alternatifleri arasında var ise boyalı, bakımlı, temiz, oturmaya hazır daireler olur. 

Bazı mülk sahipleri,  kiracının oturmadan önce boya badanayı, var ise küçük tadilatları kiracının kendisinin yaptırmasını, çıkarken ise istedikleri şekilde teslim edebilecekleri yaklaşımında olurlar. Bu yaklaşım nedeniyle kiralama süreci çok daha uzun sürebilir. Mevcut hali bakımlı, temiz olsa dairenizi beğenip tutabilecek bir çok kiracı adayının, dairenizi beğenmemesine neden olabilir ve tadilat ile uğraşmak istemeyen adaylara bu tür daireler cazip gelmez. 

Bu nedenle mülk sahiplerimize tavsiyemiz, dairenizi kiraya verirken boyalı, badanalı, yaptırılması gerekli küçük tadilatlar var ise yaptırılarak, kiracının dairenizde kullanacağı her şey çalışır vaziyette teslim etmek ve kiracının tahliyesi zamanında aynı şekilde teslim almak, eksiklikler olması durumunda aldığınız depozito bedelinden bu eksiklikleri gidermek yönündedir. Pazarlama aşamasında dairenizin bu şekilde oturuma hazır vaziyette, temiz, bakımlı, yapılı olması, kiralama sürecinde bölgenizdeki rakip dairelerin önünde yer almasını, daha geniş sayıda kiracı adayına hitap ederek daha hızlı kiralanmasını sağlar.

Diğer Sık Sorulan Sorular & Merak Edilenler...

Gayrimenkul
Satış - Alış - Kiralama
Talep formu
Talebinizi İletin Biz Sizi Arayalım
Veya
Veya Şimdi Arayın...
şimdi Bizimle
iletişime geçin
Premium Hizmet Alın
Online müşteri temsilcimize bağlanarak, canlı chat destek üzerinden de talebinizi iletebilirsiniz

Talebiniz başarılı bir şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede ilgili gayrimenkul danışmanımız sizinle telefon ile iletişime geçecektir.

RE/MAX Premium'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz...