Müşteri Hizmetleri

09:30 - 19:00

7 Gün - Pazar Dahil

Whatsapp Hızlı İletişim

Profesyonellerle çalışın ! Başarısız bir satış süreci size zaman, para ve moral kaybettirir !
Başarılı satış süreci doğru fiyat ve pazarlama, doğru planlama, disiplinli ve titiz çalışma, profesyonellik, zaman gerektiren çok aşamalı, yıpratıcı ve zorlu bir süreçtir. Başarısız bir satış süreci, size zaman ve para kaybettirir. Bu zorlu süreci sizin adınıza yönetmek üzere, profesyonellerle çalışmak başarılı bir satış süreci yaşamanıza yardımcı olur.
RE/MAX Premium Çalışma Sistemimizi Keşfedin...
Çalışma Sistemimiz
GAYRİMENKUL SATIŞ / KİRAYA VERME BAŞVURUSU
Gayrimenkulünüzü RE/MAX Premium aracılığı ile satmak veya kiraya vermek için, 0(312)2420122 numaralı telefondan ofisimizi arayarak veya web sitemiz üzerinden talep formunu doldurarak talebinizi bize iletebilirsiniz. Başvurunuz tarafımıza ulaştığında, ilgili gayrimenkul danışmanımız size hizmet vermek yönlendirilecektir.
RANDEVU OLUŞTURULMASI
Başvurunuz veya telefon ile bizi aramanız üzerine ilgili gayrimenkul danışmanımız, gayrimenkulünüzün satışı veya kiraya verilmesi ile ilgili ihtiyaçlarınızı belirlemek, taleplerinizi öğrenmek ve fiyat analizini yapabilmek amacıyla mülkünüzü yerinde görmek, ziyaret etmek için randevu oluşturur.
Çalışma Sistemimiz
Çalışma Sistemimiz
GAYRİMENKULÜNÜZÜ TANIMA VE TANIŞMA ZİYARETİ
Gayrimenkul danışmanımız belirlenen randevu günü ve saatinde mülkünüzü ziyaret eder ve satış / kiraya verme sürecinizde ki ihtiyaçlarınızı belirler. Bu ihtiyaçlarınız doğrultusunda başarılı bir satış / kiraya verme süreci yaşayabilmeniz adına, mülkünüzün doğru fiyat ve rakip pazar analizini yapabilmek, uygun pazarlama faaliyetlerini belirleyebilmek için mülkünüzün özelliklerini, yerinde görerek gerekli tespitleri yapar ve notlarını alır.
FİYAT VE RAKİP PAZAR ANALİZİ SUNUM ZİYARETİ
Mülkünüzü ziyaretten sonra 1-3 gün içerisinde, ilgili gayrimenkul danışmanımız mülkünüze emsal olabilecek, bölgenizde veya yakın çevrenizde, son zamanlarda satılmış, uzun süredir satılamamış, şuanda satılık olan mülklerin fiyatlarını ve özelliklerini içeren rakip pazar analizini, ihtiyacınıza uygun sürede satışını gerçekleştirebileceğimiz mülkünüzün fiyat analizini hazırlar. Mülkünüze özel hazırlanan bu analizleri, size sunmak ve değerlendirmeniz için gayrimenkul danışmanımız sizi uygun olduğunuz zamanda ziyaret eder ve gerekli bilgilendirmeleri yapar.
Çalışma Sistemimiz
Çalışma Sistemimiz
YETKİLENDİRME
Tarafınıza sunulan fiyat ve rakip pazar analizini inceleyerek, gerekli değerlendirmeleri gayrimenkul danışmanımız ile yapar, satış / kiraya verme sürecinizi planlayabilirsiniz. Bu süreci sizin yerinize yönetmek üzere, RE/MAX Premium ile yetki belgesi imzalayarak, gayrimenkul danışmanımızı yetkilendirmelisiniz. Yetkilendirdiğiniz firmamız ve gayrimenkul danışmanımız, ihtiyacınıza uygun sürede satış/kiraya verme işleminizi sonuçlandırabilmek üzere, en etkili şekilde pazarlanması için çalışmalara hemen başlar.
PAZARLAMA FALİYETLERİ
Mülkünüzün ihtiyacınıza uygun sürede satışının / kiraya verilmesinin başarılı bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için, doğru fiyat analizinin ardından en önemli aşama, doğru ve etkin pazarlamadır. Pazarlama sürecinde ilk 1 ay çok önemlidir. Mevcut piyasada o anda bulunan potansiyel alıcıların ilgisi, doğru fiyatlı mülklere en yoğun olarak, pazarlama sürecinin ilk 1 ayında görülür. 1. Aydan sonra giderek azalmaya başlar. Bu nedenle pazarlama sürecinin ve faaliyetlerinin iyi planlanması ve yönetilmesi çok önemlidir. Yetkilendirdiğiniz gayrimenkul danışmanımız mülkünüz için uygun olan pazarlama faliyetlerini belirler, bu faliyetler için pazarlama takvimi ve planlamasını oluşturur, uygular ve takibini yapar.
Çalışma Sistemimiz
Çalışma Sistemimiz
GAYRİMENKUL SAHİBİ BİLGİLENDİRME & İLERLEME RAPORLARI
Mülkünüzün pazarlama süreci devam ederken, gayrimenkul danışmanımız tarafından, sizin belirleyeceğiniz periyotlarda süreç, pazarlama faaliyetleri, gelen aramalar, yer göstermeler, teklifler, ilan gösterim sayıları hakkında bilgilendirilirsiniz. İlerleme raporları ile bilgilendirme telefon, e-posta, yüz yüze görüşme seçeneklerinden dilediğiniz yöntemlerle tarafınıza yapılır. Ayrıca RE/MAX Premium ile mülkünüzü pazarlamanın avantajlarından birisi olarak tarafınıza açılacak mülk sahibi hesabınızdan, 7/24 online olarak hesabınıza giriş yaparak bu bilgilere günlük olarak dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.
ALICILARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE KAPORA ALINMASI
Pazarlama sürecinde gayrimenkul danışmanımız tarafından, mülkünüzle ilgilenen potansiyel alıcı / kiracı adaylarına gerekli bilgilendirmeler yapılır, mülkünüz gezdirilerek tanıtılır. Alıcı / kiracı adayları mülkünüzü mevcut fiyatından satın almak / kiralamak isteyebilir veya kendi fiyat tekliflerini iletebilirler. Bu süreçte, alıcı / kiracı adaylarından ciddi bir fiyat teklifi alınması halinde, bu bilgi mülk sahibine, değerlendirmek üzere iletilir. İletilen teklifleri mülk sahibi kabul edebilir, reddedebilir veya karşı teklif verebilir. Fiyat üzerinde anlaşma sağlandığında, alıcı / kiracı adayından kapora alınır ve işlemlerin tamamlanması aşamasına geçilir.
Çalışma Sistemimiz
Çalışma Sistemimiz
SATIŞ / KİRALAMA İŞLEMLERİNİN TAMAMLANMASI
Gayrimenkul danışmanımız, alıcı / kiracı adayından kapora alınarak anlaşma sağlandıktan sonra hem alıcı / kiracı adayını, hem de gayrimenkul sahibini, işlemlerin tamamlanması için gerekli prosedürler hakkında bilgilendirir. Kiralama işlemlerinde kiracı adayı ve mülk sahibi, belirlenen gün ve saatte, ofisimizde bir araya gelerek kira sözleşmesini karşılıklı olarak imzalarlar ve kiralama işlemleri tamamlanır. Satış işlemlerinde ise randevu oluşturulan gün ve saatte, ilgili tapu dairesinde tapu devir işlemleri ve ödeme yapılarak satış işlemi tamamlanır. Tüm işlemler tamamlanana kadar gayrimenkul danışmanımız, sürecin her aşamasında her iki tarafı da bilgilendirir ve işlemlerin güvenli bir şekilde sonuçlandırılmasını sağlar.
MÜŞTERİ YORUMLARI / GERİBİLDİRİMLERİ
RE/MAX Premium prensip olarak, verdiği hizmetlerde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı her zaman ön planda tutar. Hizmet kalitemizi ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye yükseltebilmemiz ve koruyabilmemiz için yorum ve değerlendirmeleriniz bizim için çok önemli ve değerlidir. Bu nedenle satış / kiralama işlemleriniz tamamlandığında, ofisimizden ve gayrimenkul danışmanımızdan almış olduğunuz hizmetlerle ilgili sizden yorumlarınızı, geri bildirimlerinizi almaktan memnuniyet duyarız.
Çalışma Sistemimiz
Gayrimenkul
Satış - Alış - Kiralama
Talep formu
Talebinizi İletin Biz Sizi Arayalım
Veya
Veya Şimdi Arayın...
şimdi Bizimle
iletişime geçin
Premium Hizmet Alın
Online müşteri temsilcimize bağlanarak, canlı chat destek üzerinden de talebinizi iletebilirsiniz

Talebiniz başarılı bir şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede ilgili gayrimenkul danışmanımız sizinle telefon ile iletişime geçecektir.

RE/MAX Premium'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz...